Бібліотеки Mouse та Keyboard

Документація

Mouse & Keyboard


Ці основні бібліотеки дозволяють платам на базі 32u4 та платам Due і Zero відображатися як рідна миша та/чи клавіатура на підключеному комп’ютері.

Застереження щодо використання бібліотек Mouse та Keyboard: якщо бібліотека Mouse або Keyboard запущена, запрограмувати плату буде складно. Такі функції, як Mouse.move() та Keyboard.print() переміщатимуть курсор або відсилатимуть інформацію про натискання клавіш до підключеного комп’ютера та повинні викликатися лише, коли Ви готові мати справу з ними. Рекомендується використовувати систему управління, щоб запустити цю функціональність, як фізичний перемикач або реагування лише на конкретний ввід, яким Ви можете керувати.

Використовуючи бібліотеку Mouse або Keyboard, краще спочатку протестувати Ваш вивід функцією Serial.print(). Таким чином, Ви можете впевнитися, що знаєте, які дані передаються. Зверніться до прикладів застосування бібліотек Mouse та Keyboard, щоб дізнатися про деякі способи їх застосування.

Mouse
Функції миші дозволяють платам Leonardo, Micro чи Due контролювати переміщення курсора на екрані підключеного комп'ютера. Оновлена позиція курсора завжди відносна до попереднього положення курсора.

Keyboard
Функції клавіатури дозволяють Leonardo, Micro та Due надсилати інформацію про натискання клавіш на підключений комп'ютер.

Примітка: не всі можливі символи ASCII, особливо недруковані, можуть бути надіслані бібліотекою Keyboard. Бібліотека підтримує використання клавіш-модифікаторів. Клавіші-модифікатори змінюють поведінку іншої клавіші при одночасному натисканні. Додаткова інформація про підтримувані клавіші та їх використання тут.

Приклади
  • KeyboardAndMouseControl: демонструє команди Mouse та Keyboard в одній програмі;
  • KeyboardMessage: надсилає текстовий рядок, коли кнопка натиснута;
  • KeyboardLogout: виходить з облікового запису поточного користувача командами клавіш;
  • KeyboardSerial: зчитує байт з послідовного порту та відправляє назад натискання клавіш;
  • KeyboardReprogram: відкриває нове вікно в Arduino IDE та перепрограмовує плату простою програмою блимання;
  • ButtonMouseControl: контролює переміщення курсора п’ятьма кнопками;
  • JoystickMouseControl: контролює переміщення курсора комп’ютера джойстиком, коли кнопка натиснута.

Повернутись до головної

Коментарі 0

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.