Опануйте Raspberry Pi всього за 34 долари

Новини та проекти
Дізнайтеся, як автоматизувати Ваш будинок, майнити біткоїни, побудувати пристрої IoT і багато іншого з навчальним набором Raspberry Pi Mastery Training Bundle

Як для пристрою вартістю 35 доларів Raspberry Pi на диво вправний. Крім використання в ролі відмінного інструмента для навчання комп'ютерним наукам, він також може бути перетворений у домашній медіасервер, ігрову консоль або простенький настільний ПК. Але використовувати його як звичайний комп’ютер не вийде. Найцікавіші способи застосування міні-комп’ютера описані у Raspberry Pi Mastery Bundle, доступному всього лише за 34 долари — зі знижкою більше 90% від звичайної ціни.

Ось чого Ви навчитеся з цього навчального набору з восьми курсів.

Майнінг біткоїнів
Так як Raspberry Pi ймовірно не є Вашою основною робочою станцією, вона може бути надзвичайно корисною для обчислення завдань, які мають виконуватися протягом тривалого періоду часу у фоновому режимі. Майнінг біткоїнів є ідеальним прикладом. Хоча немає нічого, що заважає Вам використовувати ноутбук для перевірки транзакцій на блокчейні, це енергоємний процес, а Raspberry Pi з його мінімальними потребами енергії більше підходить для завдання.

У навчальний набір включено курс, присвячений майнінгу біткоїнів. У вступі Ви отримаєте налагодження біткоїн-гаманця та дізнаєтеся термінальні команди, необхідні для процесу. А щоб підвищити ефективність майнінгу, у курсі описано, як включити прогресивніше обладнання.

Автоматизація
З найновішою ітерацією включення безпровідних мереж у Raspberry Pi він став навіть кращою основою для завдань домашньої автоматизації. Міні-комп’ютер може не лише реагувати на вхідний сигнал датчика за допомогою масиву контактів GPIO, а й телефонувати онлайн-сервісам та іншим Pi поблизу. Оскільки його програмне забезпечення повністю відкрите, Ви можете бути впевнені, що система продовжуватиме працювати, навіть якщо патентовані частини Вашого підключеного будинку перестануть підтримуватися.
учебный курс для raspberry pi
У цьому курсі Ви ознайомитеся з численними рішеннями для автоматизації. Початківці можуть спробувати розробити власну систему, використовуючи Cayenne, інструмент маніпуляції, вбудований у браузер. Більш досвідчені користувачі можуть використовувати свої нові навички Python для дистанційного керування пристроями, що живляться від змінного струму.

Інтернет речей
Завдяки своєму маленькому розміру Pi чудово підходить і для того, щоб бути “мозком” розумних речей всіх видів. Ви можете запросто помістити потужність повної настільної ОС у що завгодно. Це забезпечить безмежні можливості підключення від аналогового електричного управління до бездротової цифрової передачі даних.

Щоб продемонструвати, як це все працює разом, колекція курсів містить два проекти інтернету речей. Ви створите онлайн-панель для відображення даних датчиків і навіть побудуєте імпровізовану рацію.

Робототехніка
Міні-комп’ютери Raspberry Pi завжди чудово взаємодіяли з електричними компонентами, навіть до того, як стали обладнані процесорами, як у настільних ПК, та оперативною пам'яттю. На відміну від Arduino, Ви можете запрограмувати механічний рух на самій платі, що дає велику гнучкість при прототипуванні роботизованих деталей.

У Raspberry Pi Mastery Bundle є два курси, які навчать Вас базовій робототехніці. Навчившись керувати струмом двигуна і точним розміщенням сервомоторів за допомогою коду Python, Ви будете готові розробити власний функціональний маніпулятор.

Далі застосуєте навички у проекті машинки-робота.
машинка робот на rasbberry pi
Після того, як Ви отримали уявлення, на що здатен Ваш Raspberry Pi, заглибитися у вивчення робототехніки та інтернету речей допоможе набір SunFounder Raspberry Pi Robot Kit. Якщо у Вас ще нема плати Pi, цей набір постачається з найсучаснішим варіантом, а також усім іншим, потрібним для побудови машинки з дистанційним керуванням та відеотранстляцією у режимі реального часу. Ви зможете програмувати та налагоджувати рухи за допомогою веб-інтерфейсу Dragit або ж керувати нею безпосередньо з мобільного пристрою. Цей повний набір робототехніки від GDGT Deals доступний всього за 149 доларів.

Оригінал публікації

Коментарі 0

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.