Бібліотека Servo

Документація

Servo


Ця бібліотека дозволяє платі Arduino контролювати RC сервомотори. Сервомотори мають вбудовані шестерні і вал, які можуть бути точно контрольовані. Стандартні сервомотори дозволяють валу бути розміщеним під різними кутами, зазвичай між 0 та 180 градусами. Сервоприводи безперервного обертання дозволяють налаштувати різні швидкості обертання валу.

Бібліотека Servo підтримує до 12 моторів на більшості плат Arduino та 48 на Arduino Mega. На платах крім Mega використання бібліотеки відключає функціональність analogWrite() (ШІМ) на пінах 9 та 10, незалежно від того, підключено сервомотор до цих пінів чи ні. На Mega може бути використано до 12 сервомоторів без перешкоджання ШІМ-функціональності; використання від 12 до 23 двигунів відключить ШІМ на пінах 11 та 12.

Схема
Сервомотори мають три провідки: живлення, земля та сигнал. Провідок живлення зазвичай червоний, він має підключатися до піна 5V на платі Arduino. Пін сигналу зазвичай жовтий, оранжевий або білий, він має бути підключений до цифрового піна на платі Arduino. Зверніть увагу, що сервоприводи потребують значного живлення, тому якщо Вам знадобиться запустити більше, ніж один чи два, Вам ймовірно потрібно буде живити їх від іншого джерела (тобто не від Вашої Arduino). Переконайтеся, що підключили землю Arduino до землі зовнішнього джерела живлення.

Функції

Приклади
  • Knob: контролює вал сервомотора обертанням потенціометра
  • Sweep: повертає вал сервомотора вперед і назад

Повернутись до головної

Коментарі 0

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.