Здійснюйте якісне 3d-сканування Вашим iPhone, використовуючи нову програму Qlone

Новини та проекти
3d-сканування досі є лякаючим для багатьох людей, і це зрозуміло. Незалежно від того, наскільки просто використовувати сканер, складним є створення 3d-моделі зі скану. Сітка, хмари точок, об'єднання – існує багато незнайомих термінів, коли Ви вперше починаєте дізнаватися про 3d-сканування. Перехід від скану до використовуваного файлу може стати складним процесом. Слід налаштувати сканер, визначити, який тип сканера найкраще підходить для якого застосування, а також врахувати низку інших факторів ще до покупки сканера.

Проте загалом сканери стають більш доступними з точки зору вартості і простоти використання. Навіть програмне забезпечення, яке бентежить багатьох людей, стає простішим і більш інтуїтивним. Зроблено припущення, що колись люди врешті використовуватимуть свої смартфони як 3d-сканери. Цей день стає ближчим завдяки додаткам на кшталт Qlone, який перетворює камеру Вашого iPhone чи iPad на простий у використанні сканер.

Все, що користувач має зробити, – надрукувати аркуш паперу з великим QR-кодом, помістити об'єкт для сканування посередині аркуша та переміщати камеру довкола об'єкта. “Купол доповненої реальності” додатка оточить об'єкт та виконає його детальне 3d-сканування.

Користувачі також можуть легко об'єднати дві різні пози одного й того самого об'єкта для кращого сканування. Завдяки набору простих модифікаторів, таких як текстура, мистецтво, скульптура, чистка та розмір, легко змінити та очистити об'єкт після сканування.
приложения для 3д сканирования
Qlone був створений EyeCue Vision Technologies, ізраїльською технологічною компанією, яка протягом останніх 10 років займається розробкою рішень, що базуються на візуальному розпізнаванні, для ігор та іграшок.

З Qlone наша мета – справді демократизувати створення 3d-контенту, усуваючи значні бар’єри для кожного. Вам більше не доведеться купувати дорогий 3d-сканер, очищення та оптимізація сітки більше не вимагатимуть експорту/імпорту до численних великих частин програмного забезпечення. Більше не потрібно буде експортувати результат сканування до Вашого комп’ютера, а лише потім завантажувати в Shapeways, Sketchfab чи CGTrader.

Всі ці завдання тепер можуть виконуватися безпосередньо в одному додатку на Вашому iPhone. Чи то для 3d-друку, створення AR/VR-контенту, спільного використання чи то продажу. Можливості з Qlone справді безкінечні,
розповідає Ронен Горовіц, виконавчий директор EyeCue Vision Technologies.

Скани Qlone можна легко експортувати у ряд файлових форматів, включаючи STL, OBJ, PLY та X3D, ділитися ними у соціальних мережах, як-от Facebook, WhatsApp, Instagram, або через електронну пошту та текстові повідомлення. Як зазначив Горовіц, додаток також інтегрований з кількома платформами 3d-друку та обміну файлами, включаючи Shapeways, CGTrader та Sketchfab. Додаткові платформи будуть інтегровані в майбутньому.

Qlone нещодавно було покращено новим режимом високої роздільної здатності, що пропонує сканування з на 50% вищою роздільною здатністю, ніж раніше. Програму можна завантажити з iTunes. За даними компанії версія для пристроїв Android буде розроблена пізніше. Додаток безкоштовний для завантаження та використання, але щоб експортувати скани, потрібно платити.

Якщо Вас цікавить якість сканування, можна оцінити деякі 3d-скани, зроблені людьми з використанням Qlone, тут і тут. Для обговорення можна завітати на форум Qlone.

Оригінал публікації

Коментарі 0

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.