Яку користь принесе інтернет речей готельному бізнесу?

Новини та проекти
Готельна індустрія має багато способів отримання вигоди від інтернету речей. Адже IoT допомагає знайти баланс між вдосконаленням сервісу для користувачів та зниженням витрат

Глобальне підключення змінює все. Бізнеси та споживачі починають використовувати інтернет речей для всього — починаючи від домашніх гаражних пристроїв для відкриття дверей до програм для розумних міст, які вирішують завантаженість трафіку та зменшують злочинність.

Але IoT є більш важливим, ніж просто додавання підключення до існуючих продуктів або послуг. Насправді мова йде про зміну способу доставки цінності продуктів та послуг. У процесі продукти стають сервісами, а послуги стають все більш розумними.

Готельна індустрія не має імунітету до цієї революції, фактично вона має багато передумов для отримання вигоди від інтернету речей. Такими передумовами є готовність до покращення досвіду клієнтів з одночасним зменшенням витрат.

Сучасний готельний номер важко назвати сучасним, адже переважно він відключений. Діяльність готелю покладається на системи управління майном, які для відстеження ресурсів переважно потребують записів в ручному режимі. Значна частина цієї роботи зосереджується навколо стійки реєстрації. Ця колись критична частина готелю зараз перебуває на межі застаріння.

IoT: контроль температури
Багато готелів вже використовують IoT для керування кімнатними термостатами. Перемикаючи підключений термостат, готелі можуть регулювати температуру в кімнаті при реєстрації заїзду та виїзду. Підключений термостат скорочує кошти на охолодження та нагрівання вільних кімнат. Це також зменшує ймовірність псування першого враження від кімнати з непривабливою і непридатною для проживання температурою.

Можна й далі вдосконалювати опалення та охолодження. Якщо готелі об’єднують термостат з іншими датчиками, кондиціонер може автоматично вимикатись, коли гість відкриває вікно або балконні двері. Інша можливість полягає в тому, щоб використовувати автоматизоване покриття вікна, яке може зменшити коливання температури через сонячне світло. Час доби або температурні датчики можуть активізувати ці коригування навколишнього середовища.

Проте надлишок автоматизації може бути незручним для гостей, тому алгоритми відрізнятимуться залежно від того, є гість у номері чи ні. Тому слід вміти виявляти присутність гостей, а це може надати додаткові переваги.
интернет вещей в гостиничном бизнесе
IoT за межами термостату
Зараз готелі насправді не знають, коли номер порожній. Стукати не є ідеальним рішенням. Стук може розбудити гостя або завадити йому, а відсутність реакції на стук не є доказом. Хоча розумні датчики можуть допомогти виявляти присутність. Якщо останній рух було виявлено біля дверей, і двері відчинялися, цілком переконливо припустити, що кімната порожня.

Трохи новішим за стукіт є будильник у номері. Ці відключені пристрої постійно показують неправильний час, а іноді заздалегідь запрограмовані на налаштування будильника останнього гостя. Підключений годинник може бути централізовано або автоматично скоригований (з поправкою на літній час). Потім, коли гість виселяється, система може очистити попередні налаштування будильника, так само як сучасні телекомунікаційні системи стирають голосові повідомлення.

Дзвінки з IoT
Телефон теж готовий до заміни. Одна велика можливість: використовувати динамік телефону для сповіщення. Наприклад, якщо звучить пожежна тривога, готель може надати інструкції або інформацію за допомогою системи сповіщення. Переговорний пристрій може бути корисним і в інших випадках. Наприклад, персоналу готелю можна буде реєструватися у гостя, щоб побачити, чи потрібна допомога. Цей варіант кращий, ніж вибивати двері.

Ще одна пропонована зміна телефонів у номерах — одностороннє відео. Висококласні готелі мають впровадити одностороннє відео у їхні внутрішні телефонні системи. Коли гість дзвонить, щоб отримати послуги, він має бачити співробітника готелю на іншому кінці. Якщо Ви дійсно хочете створити злагоду та персоналізований сервіс, посмішка має проходити довгий шлях. Це економічно вигідний спосіб вирізнятися у бізнесі обслуговування.

Розваги у номерах також вдосконалюються завдяки підключенню. Готелі розуміють, що гості цінують вибір розваг, але вбудовані системи для перегляду фільмів є дорогими та складними. Альтернативою є канали преміум-класу з фільмами, але пропонується їх обмежений вибір у встановлений час.

Marriott пішов далі з опцією Netflix. Готель пропонує телевізори, обладнані для Netflix. Гостям лише потрібно ввести інформацію про особистий акаунт на Netflix. Це цікавий компроміс, адже гості користуються власним акаунтом, але Marriott надає інтернет-послуги преміум-класу. (Часто від гостя вимагається придбати інтернет-послуги для роботи на персональному комп'ютері.) Після виселення гостя Marriott автоматично стирає інформацію про його акаунт.

Припускаючи, що гість має підписку на Netflix, це хороше рішення для обох сторін. Гості мають великий каталог розваг на вимогу, а готель тримається осторонь кінобізнесу. Marriott пропонує преміальні канали фільмів як альтернативу для тих, хто не підписаний на Netflix. Сподіваємося, що в майбутньому Marriott автоматично завантажуватиме облікові дані, використовуючи інформацію у профілі готелю.

Розпізнавання дотику пальця
Деякі готелі, такі як Hilton, експериментують з підключенням дверних замків через Bluetooth. Таким чином гість зможе використовувати свій смартфон як ключ. Ми не є фанатами такого підходу, адже подорож — це вже випробування для батареї смартфону. Власники смартфонів використовують їх як посадковий талон, для програм таксі, онлайн-читання та навігації, тому приїхати в готель з ввімкненим телефоном — велика удача.

Кращим підходом є будка для самостійної реєстрації, схожа на ті, що пропонують авіакомпанії. Додаток для смартфонів може відігравати певну роль, але окремий ключ з будки став би кращим рішенням. Сучасні карткові ключі є невеликими, водонепроникними та одноразовими, вони не потребують батарей. До того ж вони вже встановлені та навіть рекламують готель — тож навіщо замінювати гарну річ?

Занадто багато автоматизації може бути шкідливим. Наприклад, ресторани високого класу навряд чи перейдуть до автоматизованих серверних ботів найближчим часом. Однак люди цінують та відчувають ефективність. Коли готельна індустрія більш тісно застосовуватиме IoT, готелі зможуть покращити досвід гостей та знизити витрати. Правильне використання інтернету речей допоможе уникнути надокучливого негативного впливу на перебування гостя.

Оригінал публікації

Коментарі 0

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.