Як побудувати стаціонарний ПК на основі Raspberry Pi?

Новини та проекти
Побудувавши власний стаціонарний комп’ютер на основі Raspberry Pi з використанням Linux, не сподівайтеся, що це буде справжній ПК

Premier Farnell, дистриб'ютор Raspberry Pi, створив набір, який перетворює Raspberry Pi в повноцінний стаціонарний ПК, що працює на Linux.

Яка цінність Pi Desktop box для Raspberry Pi? Хіба не можна просто використовувати Pi як стаціонарний комп’ютер? Не зовсім. Передусім, на пристрої нема кнопок старту та перезавантаження або скидання. Це означає, що вимкнути комп’ютер за допомогою кнопки не вдасться.

Вбудований перемикач живлення спрощує керування стаціонарним ПК Pi. Наявність розумного та безпечного регулятора потужності означає, що користувачам не потрібно від’єднувати адаптер живлення від плати Pi. Достатньо просто увімкнути чи вимкнути живлення, як і в лептопі чи стаціонарному комп’ютері,

зазначено у прес-релізі Premier Farnell.
raspberry pi пк
Ще одна проблема полягає в тому, що Pi використовує карту пам’яті MicroSD для операційної системи та зберігання даних, що обмежує можливості використання. SSD надає доступ не лише до швидшого часу завантаження, а й забезпечує більше гнучкості в плані ємності.

Збільшені можливості, пропоновані розширеними можливостями SSD-пам’яті (до 1 Тб), роблять систему дуже могутньою та надійною. Здатність завантажувати Raspberry Pi безпосередньо з SSD надає користувачам доступ до швидкісної роботи обладнання.

В частину ціни закладено вартість схожої на NUK коробки від Intel.
стационарный пк построенный на raspberry pi
Проте є один нюанс. Зауважте, що Raspberry Pi є малопотужним пристроєм. Хоч він і може запускати операційну систему для повноцінного стаціонарного комп’ютера, впоратися з регулярними робочими навантаженнями, наприклад, завантаження даних з браузера чи відтворювання HD-відео, не вийде. Для використання як міні-ПК така покупка небажана.

Однак для деяких випадків застосування це відмінний пристрій. Він може використовуватися, щоб навчити дітей роботі з комп’ютерами. Цей чудовий гаджет вартістю менше 100 доларів стане у пригоді в школах у країнах, що розвиваються. На пристрій можна встановити десятки додатків, залишається лише знайти їх.

Зробити передзамолення на Pi Desktop можна у Premier Farnell.

Оригінал публікації

Коментарі 0

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.