Симулятор ​Raspberry Pi дозволить почати майструвати навіть без плати Pi

Новини та проекти
Microsoft розробляє онлайн-симулятор Raspberry Pi, який дозволить користувачам писати код для управління обладнанням

Якщо Ви хочете створювати власні гаджети з використанням Raspberry Pi, але не маєте набору чи навіть самої плати, скоро отримаєте інший спосіб почати.

Microsoft розробляє онлайн-симулятор Raspberry Pi, який дозволить користувачам писати код для управління емуляційним обладнанням. Зараз у користувачів вже є можливість взаємодіяди зі світлодіодом та збирати дані з датчиків.

Симулятор показує графіку Pi, яка підключена до комбінованого датчика вологості, температури та тиску, а також червоного світлодіода через макетну плату. Штекерна панель дозволяє схемі бути швидко підключеною. Користувачі здатні друкувати у боковій панелі, щоб ввести код Node.js JavaScript, який може бути використаний, щоб керувати світлодіодами та збирати фіктивні дані з симульованих датчиків. Цей код може бути виконаний за допомогою командного рядка на базі панелі.

Симулятор завантажується програмою-прикладом для збирання “температури” з датчика та відображає її у командному рядку. У Microsoft є навчальний посібник з інструкціями, як запустити цей код, який вимагає, щоб користувачі входили в обліковий запис Azure IoT Hub від Microsoft та вибирали опцію безкоштовного рівня обслуговування.
программа симулятор raspberry pi от microsoft
Програма-приклад повністю придатна для запуску на справжній Pi. Симулятор схоже розроблений таким чином, щоб дозволити людям тестувати код для керування апаратним забезпеченням з використанням Pi, перш ніж переносити його на реальний пристрій.

На даний момент симулятор доступний для “попереднього перегляду” і перебуває в зародковому стані. Це означає, що вбудоване зображення Pi є статичним, а симулятор обмежується взаємодією з датчиком та світлодіодом. Проте Microsoft планує наслідувати нові пристрої та датчики, як стверджує Сінь Ші, працівник компанії з Шанхаю.

Хоча на даний момент нема чітких термінів, як швидко Microsoft розвиватиме проект, це можуть робити інші, адже симулятор має відкритий вихідний код.

Microsoft — не перші, хто намагався симулювати роботу обладнання, керованого Pi. Фунданція Raspberry Pi працювала з американським стартапом Trinket, щоб створити веб-базований емулятор для Sense HAT. Це плата розширення, що поставляється з різними датчиками, джойстиком та світлодіодною матрицею, з якими Pi може взаємодіяти.

Подібно до симулятора Microsoft, емулятор Sense HAT дозволяє користувачам писати код на Python, щоб взаємодіяти з платою розширення. Але емулятор надає користувачам ширший діапазон датчиків, з якими можна взаємодіяти, а також можливість контролювати імітовану версію вбудованої світлодіодної матриці.

Raspberry Pi була надзвичайно успішною з моменту її запуску 2012 року як недорога плата, що має за мету навчити дітей програмуванню. Продано більше 14 мільйонів плат Pi.

Оригінал публікації

Коментарі 0

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.