Шість пунктів про інтернет речей, які споживачі повинні знати

Новини та проекти
Щонайменше 40% австралійських родин мають хоча б один пристрій інтернету речей. Це холодильники, жалюзі, замки та інші підключені до інтернету пристрої.

В той час як інтернет речей може принести більше ефективності у наше повсякденне життя, дане дослідження показує, що споживачі наражаються на багато ризиків, використовуючи пристрої інтернету речей. Від розкриття конфіденційної інформації до фізичних ушкоджень та проблем з самими пристроями.

Австралія не має спеціальних законів, спрямованих на вирішення проблем інтернету речей. Нинішні закони, що захищають споживачів, мають прогалини і неточності, коли виникає потреба застосовувати їх до інтернету речей.

1) Ваші пристрої шпигують за вами (та вашими дітьми)

Багато виробників пристроїв інтернету речей мало піклуються про конфіденційність клієнта. Деякі навіть заробляють на персональних даних споживачів.

Компанія споживчої електроніки Vizio нещодавно погодилася виплатити регулювальним органам США 2,2 мільйони доларів за нібито невдалу спробу отримати відповідну згоду від користувачів про відстеження їхніх звичок щодо перегляду телебачення.

Минулого року Норвезька споживча рада виявила, що дитяча лялька записує все, що кажуть діти, і відправляє ці записи американській компанії. Компанія залишила за собою право поширювати та використовувати дані для широкого кола завдань.риски использования интернета вещей
2) Багато пристроїв інтернету речей вразливі до злому

Та ж лялька мала прогалину у безпеці, яка дозволила постороннім говорити через ляльку. Така вразливість безпеки може бути використана для заподіяння шкоди як у фізичному, так і віртуальному світах.

Пристрої інтернету речей нещодавно були залучені до однієї з найбільших атак “розподіленої відмови в обслуговуванні” — сайти завантажували трафіком, поки вони не “впадуть”. Нещодавні масштабні атаки на інтернет-компанію Dyn та дослідника безпеки Брайана Кребса здебільшого були можливі завдяки злому пристроїв інтернету речей.

Але зламані пристрої IoT також можуть бути небезпечні самі по собі. У 2015 році Fiat Chrysler відкликав 1,4 млн. автомобілів, коли дослідники безпеки довели, що можна дистанційно зламувати системи розумних машин та управляти гальмами, рульовим керуванням та трансмісією.

3) Ваші пристрої ніколи справді вам не належать, навіть після того, як заплатите за них

Більшість пристроїв постачаються з вбудованим програмним забезпеченням, і без нього належно або взагалі не працюватимуть. Це забезпечення зазвичай ліцензується, а не продається. Пункти ліцензійної згоди можуть перешкоджати користувачам ремонтувати, змінювати чи перепродавати їхні пристрої.

“Прив’язування” користувачів до одного бренда та одного постачальника може бути антиконкурентним заходом.

Ось уже кілька років американські фермери сперечаються з виробниками сільськогосподарської техніки, такими як John Deere, відстоюючи свої права ремонтувати трактори, які містять вбудоване програмне забезпечення.
лицензии на ремонт устройств интернета вещей
Фермерам було надано трирічне звільнення від виконання законів про авторське право в 2015 році. Проте John Deere продовжує боротися.

У жовтні 2016 року компанія випустила нову ліцензійну угоду, яка забороняє майже всі модифікації програмного забезпечення на своїх тракторах. Це рішення є спробою переконатися, що всі ремонтні роботи виконуються підрядниками John Deere.

4) Пристрої знають про ваші слабкості

Пристрої інтернету мають потенціал збирати інтимні відомості про осіб, на відміну від попередніх пристроїв. Ці дані можуть бути використані, щоб створювати профілі, які дають надзвичайне розуміння споживачів та навіть можуть передбачати їхню поведінку.

Уже кілька років відомо, що вбудовані технології в смартфонах можуть бути використані для визначення настрою користувачів, рівня стресу, типу особистості тощо.

Але деякі пристрої IoT можуть збирати навіть більш інтимні та персоналізовані дані. Це стало очевидним після недавнього позасудового врегулювання. Виробник бездротового вібратора нібито без згоди збирав дані.

Профілі споживачів можуть бути побудовані за допомогою усіх цих даних, а потім використовуватися для продажу продукції саме в той час, коли сила волі є найнижчою. В даний час роздрібні торговці використовують технології, щоб відстежувати споживачів через магазини та відправляти індивідуальні повідомлення на мобільні телефони. Вони можуть бути пов’язані з історією покупок та відомостями про настрій.

5) Майже неможливо визначити, у що ви вплутуєтеся, та скільки це триватиме

Багато продуктів IoT є складними гібридами програмного забезпечення, апаратних засобів і сервісів, що надаються часто більш, ніж одним постачальником. Які у вас права, коли все йде не так, і хто має це виправити, може бути важко з'ясувати.

Нещодавнє дослідження системи термостата Nest показало, що якщо споживачі хочуть зрозуміти всі права і обов'язки в ланцюжку поставок, їм потрібно прочитати як мінімум 13 різних договірних документів.

Навіть якщо ви знаєте свого постачальника та довіряєте йому, він може не існувати вічно. А коли він зникне, сервіси, необхідні для роботи його продукції, можуть зникнути теж.

Виробник пристроїв автоматизації будинку Revolv згорнув діяльність після того, як був придбаний Nest, а компанію Nest в свою чергу придбав Google. Nest відмовилася підтримувати продукти Revolv, тому компанія перестала працювати менш, ніж за два роки після запуску.

6) Закон може не захистити вас

пробемы интернета вещейБагато пристроїв інтернету речей піддають конфідеційність споживачів ризикам. Але Закон про недоторканність приватного життя має значні обмеження, так як визначення “персональної інформації” є дуже вузьким. Закон навіть не поширюється на багато Австралійских компаній, бо вони не відповідають лімітам, таким як річний оборот розміром 3 мільйони доларів.

Споживачі та регулятивні органи можуть спробувати змусити постачальників пристроїв дотримуватися споживчих гарантій, передбачених Австралійським споживчим законом. Але й тут є сірі зони. Ми не знаємо, що таке “прийнятна якість”, коли мова йде про ці пристрої, наприклад. Підключений до інтернету чайник, який чудово кип'ятить воду, але може бути легко зламаний хакерами, — прийнятної якості чи ні?

Дійте з обережністю

Споживачі піддаються значним ризикам через пристрої інтернету речей — від загарбницького використання даних до вад безпеки та пристроїв, які більше не підтримуються. Поки Австралія не має спеціальних законів, спрямованих на вирішення проблем інтернету речей.

При нещодавньому перегляді австралійського Закону про права споживачів рекомендувалося дослідження новітніх технологій зробити пріоритетом. Вкрай важливо, що ретельне вивчення захисту споживачів пристроїв інтернету речей займає чільне місце у цьому проекті.

В той же час споживачі самі повинні думати про ризики, які їм приносять пристрої інтернету речей. Вам справді потрібен цей підключений до інтернету гребінець?

Оригінал публікації

Коментарі 0

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.