ShelfChecker — розумна книжкова полиця на Raspberry Pi та Arduino

Новини та проекти
Намагання зробити все розумним дісталися тепер і книжкових полиць. Це потішний проект мейкера-любителя, а не чергова спроба великих корпорацій залучити електроніку у кожну частину Вашого життя.

Ця система працює з датчиками світла, вбудованими в нижню частину полиці. Коли книжка додається або вилучається, датчики спрацюють, і деякі світлодіоди загоряться, щоб визначити, чи книжка у правильному положенні. Arduino Nano обробляє датчики.

Потім книжки можна перевірити скануванням їхнього штрих-коду. Сканер підключений до Raspberry Pi 3B. Результат вводиться у базу даних, яка використовує бібліотечну карткову систему.
умная книжная полка на arduino и raspberry pi
Детальніша інструкція користування системою:
  1. дотримуйтесь інструкцій на LCD-екрані. Проскануйте Вашу бібліотечну картку, щоб ввійти у систему;
  2. коли на LCD-екрані з’явиться команда привітання, Ви можете вибрати книжку для сканування;
  3. книжку проскановано, коли її назва з’явиться на LCD-екрані, а її місце відобразиться на LED-смужці;
  4. помістіть книжку у правильне місце — LED-смужка загориться зеленим;
  5. але якщо книжку розміщено у неправильну позицію, LED-смужка загориться червоним. В такому випадку слід просканувати книжку знову та помістити її у правильне місце;
  6. коли LED-смужка стає блакитною, це означає, що забагато часу пройшло між скануванням книжки та розміщенням її на полицю. Полиця вважає її позиченою;
  7. можна сканувати та розміщувати стільки книжок, скільки Вам заманеться. Коли закінчили, вийдіть з системи, скануючи Вашу бібліотечну картку знову.

У поточній версії система трохи обмежена та складна, але якщо хочете її повторити, інструкції за посиланням. Тут є все, що Вам потрібно, включаючи схеми підключення та код.

Хоча проект був створений, щоб відстежувати книги та перевіряти, хто взяв їх почитати, у нього може бути багато інших застосувань. Після каталогізації колекції Ви можете відслідковувати, що з бажаного списку вже прочитано.

Все-таки це хороша спроба створити цифрову бібліотечну систему вдома, яка ймовірно стане в пригоді, особливо якщо друзі чи родичі постійно позичають Ваші книжки.

Оригінал публікації

Коментарі 0

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.