Розширення від Raspberry Pi дозволить побудувати власного асистента зі штучним інтелектом, що підтримується Amazon, Google та Microsoft

Новини та проекти
Здатна сприймати голосові команди на відстані 30 футів, плата Matrix Voice має деякі особливості, що приводять Echo smart speaker від Amazon до успіху

Наступного місяця власники 35-доларової Raspberry Pi матимуть можливість побудувати власну плату у стилі Amazon Echo.

Здатна сприймати голосові команди на відстані 30 футів, плата розширення Matrix Voice для Pi має деякі особливості, що допомогли Echo smart speaker від Amazon досягти успіху.

Плата використовує сім МЕМС-мікрофонів, стільки ж, як і в Echo, та численні технології для вдосконалення якості розпізнавання голосу, такі як виявлення голосу на великій відстані, накладання хвиль для покращення сигналу та придушення шуму.

Плата не тільки може надсилати запити до того ж розумного помічника Amazon Alexa, який керує Echo, а й також розподіляти команди до різних мовленнєвих і мовних систем, доступних через Google Voice Service та Microsoft Cognitive Services.

Amazon Alexa вже дозволяє голосовим командам керувати різними приладами: від пилососів Roomba до медіасерверів Plex, для відтворення музики за допомогою Spotify і виклику Uber, а також розміщення замовлень з Amazon.
ассистент для искусственного интеллекта от raspberry pi
Але здатність Matrix Voice підключатися до кількох голосових сервісів розширює його використання. Розробники плати Matrix Labs демонструють, що вона була використана для ввімкнення та вимкнення ліхтарів Philips Hue та зміни їхнього кольору за допомогою системи розпізнавання мов PocketSphinx.

Кругова плата Matrix Voice має діаметр близько 3,14 дюймів (пі-дюйм) та підключається безпосередньо до Pi через 40-піновий GPIO.

Створення саморобного Amazon Echo потребує трохи зусиль та додаткові інвестиції. Вам знадобиться Raspberry Pi, і перед тим, як плата може бути використана разом із Amazon Alexa, слід скачати та встановити на Pi необхідні бібліотеки програмного забезпечення, перелічені тут. Також потрібно додати зовнішній динамік для голосових відповідей. Alexa може не настільки швидко відповідати на запити, як через Echo, використовуючи попередника плати, Matrix Creator, це свідчить про продуктивність нової версії.

Плата передусім призначена для розробників, яким потрібен доступний спосіб створення голосових додатків.

Розробники можуть писати власні програми з голосовим контролем з використанням програмних бібліотек та інструментів Matrix. Node.js JavaScript може використовуватися для взаємодії з API високого рівня для мікрофонів, датчиків та інших компонентів Voice. Для більш точного керування можна безпосередньо програмувати програмувальний магістрат Gate XC6SLX4 або використовувати C++ для взаємодії з шаром апаратних абстракцій (HAL).Плата Matrix Voice вартістю 55 доларів є спрощеною, орієнтованою на голоси версією плати інтернету речей Matrix Creator, яку Matrix Labs представили минулого року. Matrix Creator нещодавно стала доступною на Premier Farnell. Є також автономна версія плати Matrix Voice вартістю 65 доларів, яка не потребує Pi для роботи та включає підтримку Wi-Fi та Bluetooth, а також мікроконтролер.

Набір Voice Kit вартістю 105 доларів включає плату Matrix Voice, Raspberry Pi 3 Model B, блок живлення 5 В 2,5 А та картку MicroSD на 8 Гб.

Matrix Labs сподіваються, що Matrix Voice буде доступна для продажу з кінця серпня.

Оригінал публікації

Коментарі 0

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.