П’ятнадцятирічний мейкер зробив власну гарнітуру доповненої реальності, витративши 60 доларів

Новини та проекти
Автор Instructables Даніель Кінтана любить кататися на гірському велосипеді. Але після того, як виникла потреба призупиняти поїздку, щоб перевірити час, він зробив те, що й будь-який нормальний підліток у такій ситуації — створив власну версію гарнітури, схожої на Google Glass, з нуля.

Його саморобний пристрій доповненої реальності, що називається «Uware», має форму 3d-надрукованого корпусу з крихітним 0,49-дюймовим OLED-екраном, вмонтованим всередину. Також до складу входять модуль Bluetooth HC-06, датчик жестів APDS-9960, акумулятор на 3,7 В і, звичайно ж, крихітний Arduino Pro Mini для контролю.
подросток сделал аналог google glass с помощью arduino
При звичайному використанні носимий пристрій відображає час та текстові повідомлення, передані з телефону Кінтани через Bluetooth завдяки спеціальному додатку, який хлопець написав. Швидкий рух вправо прямо перед датчиком жестів вмикає режим камери. Це дозволяє фіксувати навколишнє середовище без рук!

Хочете побачити більше? Можете ознайомитися зі статтею Кінтани на Instructables або побачити принцип роботи пристрою на відео нижче.





Оригінал публікації

Коментарі 0

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.