Побудуй висококласний мережевий аудіоплеєр за допомогою ЦАП та Raspberry Pi

Новини та проекти
Зібрати цифровий аудіоплеєр, використовуючи сучасні невеликі одноплатні комп’ютери на кшталт Raspberry Pi в поєднанні зі спеціалізованим забезпеченням Linux, дуже просто

А якщо потрібні висококласні аудіоспецифікації?
Один з найпростіших та найдешевших способів — змайструвати все власноруч, як і зробив Тон Гісбертс, а результати опублікував на ElektorLabs. Для задоволення своїх потреб меломана він вибрав Raspberry Pi та висококласний аналогово-цифровий перетворювач PCM 1794A з відмінними аналоговими фільтрами, блоком управління гучністю та сенсорним дисплеєм.
аудиоплеер цап на raspbery pi
Як програмне забезпечення Тон використав Volumio — високоякісний музичний плеєр, розроблений для Pi. Він забезпечує ідеальне відтворення та безкомпромісну якість звуку. Завдяки цьому можна передавати музику у різних форматах (MP3, FLAC, WAV, AAC, ALAC, DSD та інші) через USB.

Також підтримуються мережеве сховище, стрімінгові сервіси, наприклад, Spotify та технології DLNA і Airplay. Не хвилюйтесь про оновлення — нема потреби щось перевстановлювати, коли виходить нова версія. Це програмне забезпечення також пропонує зрозумілий багатомовний інтерфейс та функції будильника і сну.Цей прискіпливо розроблений проект буде опубліковано у липнево-серпневому випуску Elektor Magazine.

Оригінал публікації

Коментарі 0

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.