Інтернет речей та еволюція догляду за людьми літнього віку

Новини та проекти
Сплеск народжуваності і збільшення тривалості життя є двома елементами, які сприяють високому рівню старіння населення в США. Збільшення старіючого населення провокує значний тиск на галузь охорони здоров'я, щоб забезпечити необхідний догляд. Інтернет речей є одним з рішень, що зменшує кількість витрат на цей догляд та підвищує його якість.

Технологічні досягнення дозволяють літнім людям старіти, не потребуючи багато людського втручання. IoT надає можливість підключати різні прилади та системи до інтернету. Інтернет речей — це те, що робить можливим відрегулювати терморегулятор зі смартфона або замовити продукти за допомогою холодильника. Такі зручності роблять життя самотніх людей похилого віку менш складним.

Ефективний догляд
Використання хмарних технологій у галузі охорони здоров'я вдосконалює надання догляду за людьми літнього віку професіоналами. Інтегруючи пристрої з хмарними технологіями, практикуючі лікарі можуть легко забезпечити літніх людей персоналізованими сервісами. Базований на хмарі IoT дозволяє проводити ефективний обмін даними між різними системами.

Лікар може отримати доступ до даних від серцевого монітора і побачити прогрес пацієнта, не виходячи з офісу. Команда з догляду може перевірити рівні кисню, цукру в крові або серцеві ритми в будь-який час доби. Це означає, що фахівці можуть визначити, що з пацієнтом щось не так, не чекаючи, поки він сам покличе на допомогу.

Спеціалісти з догляду за літніми людьми також можуть отримувати дані з різних пристроїв, підключених до хмари, та здійснювати оцінку щоденного життя. Ця інформація може показати моделі поведінки індивіда протягом дня. В разі будь-яких відхилень медики або члени сім'ї можуть бути попереджені.
iot интернет вещей помогает уходу за престарелыми
Зниження вартості догляду за літніми людьми
Догляд за літніми людьми потребує значних витрат уряду, очікується, що ці витрати продовжуватимуть зростати. Наплив старіючого населення може призвести до того, що на 75% більше американців похилого віку потребуватимуть медичного догляду (від 1,3 млн у 2013 році до 2,3 млн у 2030). Проте з допомогою технологічно просунутих гаджетів особи літнього віку зможуть комфортно проживати вдома з мінімальними потребами у піклуванні.

Лікарі вже здатні віддалено стежити за їхніми пацієнтами, а отже люди похилого віку не повинні нести витрати на регулярні візити до лікаря. Інший напрямок зниження витрат за допомогою інтернету речей — зменшення ризиків нещасних випадків за участі літніх людей. Якщо людина може ввімкнути пристрої без переміщення з однієї частини будинку в іншу, це мінімізує ризик впасти зі сходів чи посковзнутися на мокрій підлозі. Прогресивний моніторинг медичними працівниками дозволяє їм виявляти проблеми зі здоров’ям до того, як вони загострилися.

Зв'язок
Канали зв'язку мають вирішальне значення для літніх людей. У старості люди все ще хочуть відчувати турботу від своїх близьких. Інтернет речей змінив способи спілкування осіб літнього віку з людьми у їхніх життях. Зараз мобільні пристрої серед інших функцій, що дозволяють людям залишатися на зв'язку, мають і відеодзвінок.

Особливе значення зв'язок має для людей з проблемами мобільності. Навіть, якщо вони не здатні покинути будинок, ці люди все ще можуть знайти друзів та підтримувати стосунки з родичами. Спеціалісти з догляду також користуються новітніми комунікаційними технологіями, щоб слідкувати за їхніми пацієнтами. Медсестра може за допомогою бездротових технологій зв’язатися з родичем та надати інструкції про те, як перевіряти рівень цукру в крові.

Душевний спокій
Близькі люди завжди хвилюються, коли доводиться залишати стареньких вдома самих. Особи з проблемами опорно-рухового апарату чи пам’яті піддаються високому рівню ризиків. Є домашні системи, які відслідковують рухи. Такі системи ефективні для старіючих людей з проблемами рухливості, наприклад, для тих, в кого артрит. Артрит — основна причина непрацездатності у США, ця хвороба стала суттєвою частиною догляду за літніми людьми. Інтернет речей дозволяє пенсіонерам досягнути життя кращої якості, навіть якщо у них є певні обмеження дієздатності.

Коли мова йде про покращення догляду за літніми людьми, можливості IoT безмежні. Технологічні досягнення використовуються для поліпшення стандартів медичної допомоги, безпеки та зручності для людей похилого віку.

Оригінал публікації

Коментарі 0

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.