NanoSound Raspberry Pi - повноцінна Hifi-аудіоплата

Новини та проекти
Розробники з Nanomesher створили нову аудіоплату на Raspberry Pi, що має назву NanoSound. Вона була розроблена, щоб надати користувачам повноцінний високоякісний пристрій, який поєднує DAC, OLED-дисплей, перемикач живлення, кнопки керування та інфрачервоне дистанційне керування.

Цей винахід нещодавно був представлений на Kickstarter для збору коштів, необхідних для запуску виробництва.

Аудіоплата має такі характеристики:
  • Texas Instruments PCM5122 DAC (розширення 24 бітів, частота 384 кГц);
  • перемикач живлення (використовує той самий дизайн, що і Pi Switch);
  • 6 GPIO-кнопок для контролю медіа;
  • інфрачервоний приймач і дистанційне керування;
  • 1.3″ OLED-дисплей з багатомовною підтримкою.
аудиоплата на raspberry pi
NanoSound — це аудіоплата-додаток для Raspberry Pi. Хоча плата працює відразу з коробки під керуванням Volumio & Kodi, вона розроблена таким чином, щоб повністю настроюватися і конфігуровуватися, використовуючи переваги Raspberry Pi. Так, вона працює відразу за допомогою Volumio та Kodi. Попередньо налаштований образ Volumio & Kodi буде доступний для завантаження. Просто підключіть NanoSound до Raspberry Pi, зберіть включені кріпильні гвинти, вставте SD-карту, і готово!

NanoSound тестувалася з багатьма висококласними hifi-системами та навушниками. Якість справді хороша на відміну від аудіоплеєрів, дорожчих на кілька сотень доларів.

Було здійснено сліпе прослуховування для порівняння з використанням інших ЦАП, але того самого чіпсета. Звучання було однаково хорошим.

Додатково пропонується 3d-надрукований корпус або ж доступний для безплатного завантажування stl-файл для тих, хто хоче надрукувати його самостійно.

Щоб отримати детальнішу інформацію про нову плату NanoSound від Nanomesher, перейдіть на сайт Kickstarter.

Оригінал публікації

Коментарі 0

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.