Microsoft робить розширення Visual Studio Code для Arduino з відкритим вихідним кодом

Новини та проекти
Чи підтримує Microsoft відкритий вихідний код? Звісно. Компанія випустила багато проектів з відкритим вихідним кодом, вона принесла найбільший вклад відкритого вихідного коду на GitHub. Але Microsoft не є повноправним прихильником відкритого вихідного коду. Врешті компанія заробляє багато грошей завдяки прибутковим Windows та Office, яких нема у вільному доступі.

Зараз Microsoft випускає ще один інструмент із відкритим кодом — Visual Studio Code Extension для Arduino. Цей код з ліцензією MIT має суттєво допомогти розробникам, які використовують апаратне обладнання Arduino для проектів, пов’язаних з інтернетом речей, та багатьох інших.

Наша команда у Visual Studio IoT Tooling досліджувала розвиток засобів, які розробники зараз використовують, шляхом інтерв'ювання багатьох розробників. Метою було дізнатися про їхні больові точки при розробці IoT-додатків. Було виявлено, що для всіх шарів IoT є велика кількість інструментів для хмар, шлюзів, інтерактивних та промислових пристроїв, але обмежені доступність і можливості мікроконтролерів та датчиків.

Зокрема в області мікроконтролерів є мільйони розробників Arduino, які потребують розширених функцій, щоб полегшити їхню розробку за участі пристроїв. Ми розпочали працювати над додаванням розширення до Visual Studio Code, яка є крос-платформенним прогресивним редактором для розробки додатків Arduino,
розповідає Чжіді Шанг з відділу НДДКР та розробки товарів Microsoft.
оупен сорч расширение от microsoft для arduino
Шанг далі каже:
Проект використовує офіційну Arduino IDE, тому наше розширення Arduino може бути майже повністю сумісним з Arduino IDE, охоплюючи спільноту розробників Arduino. Крім того, ми додали найпопулярніші функції, такі як IntelliSense, автоматичне завершення коду та вбудоване налагодження для підтримуваних плат.

Microsoft розповідає про основні функціональні можливості проекту:
  • IntelliSense та підсвічування синтаксису у скетчах Arduino;
  • перевірка і завантаження скетчів у Visual Studio Code;
  • вбудований менеджер плати та бібліотеки;
  • вбудований список прикладів;
  • вбудований серійний монітор;
  • сніпети скетчів;
  • автоматичний скаффолдинг проектів Arduino;
  • об'єднання часто використовуваних команд Command Palette (F1);
  • інтегроване налагодження Arduino.

Якщо Ви розробник, який хоче використовувати цей інструмент, можете ознайомитись з розширенням Visual Studio Code для Arduino на GitHub. Якщо Вам потрібна будь-яка допомога по використанню цього проекту, можете приєднатися до офіційного чату на Gitter.

Оригінал публікації

Коментарі 0

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.