Julia — мова програмування Raspberry Pi з відкритим кодом

Новини та проекти
Ентузіасти Raspberry Pi шукають спосіб відкрити нові можливості для лінійки міні-комп’ютерів Raspberry Pi. Допомогти в цьому може безплатна мова програмування загального призначення з відкритим вихідним кодом Julia

Команда, що розробяє цю мову програмування, випробувала її на апаратному забезпеченні Raspberry Pi і додала підтримку GPIO, Sense HAT та Minecraft. Вірал Шах, один з творців Julia, розповідає:

Поєднання продуктивності Julia та апаратного забезпечення Raspberry Pi відкриває небувалі раніше можливості. Julia та Pi залучатимуть нові громади. В університетах, дослідницьких лабораторіях та обчислювальних модулях з'являтимуться додатки на цій мові.

Для того, щоб отримати розширену аналітику, не треба завантажувати дані абикуди, можна скористатися обробкою даних на Pi з використанням Julia.
julia язык программирования для raspberry pi
Порт для ARM зайняв деякий час — відколи ми почали роботу і поки LLVM для ARM не була повністю готовою. У нас є група людей, що працюють над проектом протягом тривалого часу.

Їчао зробив багато важкої роботи, використовуючи розробку для своїх експериментів. Конструктори з проекту гоночного автомобіля Берклі також застосували Julia та JUMP у роботі їхніх безпілотних автомобілів, створивши додаткове програмне забезпечення. Думаємо, що в майбутньому з’явиться набагато більше додатків.

Перейдіть та офіційний сайт фундації Raspberry Pi та отримайте інструкції зі встановлення Julia на ваш мінікомп’ютер Raspberry Pi. Також там розміщено інші корисні ресурси для початку роботи з мовою програмування Julia.

Оригінал публікації

Коментарі 0

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.