HiKey 960 — першокласна альтернатива Raspberry Pi від Google та Huawei, що працює на Android 7.1 та Linux

Новини та проекти
Google, Huawei та Linaro працювали разом, щоб запустити мінікомп’ютер HiKey 960, який працює на Android 7.1 і Linux. Це еталонна плата з підтримкою Android, що може бути використана розробниками, щоб створити програмне забезпечення для ARM-систем. Він працює на восьмиядерному чіпі Kirin 960 від Huawei, LPDDR4 RAM та Mali-G71 GPU

Коли ми чуємо слово Android, перше, що спадає на думку, — операційна система, на якій працює більшість смартфонів по всьому світі. Але з часом Android став одним з ключових гравців у світі операційних систем, бо знайшов своє місце і на смарт-пристроях, телевізорах, комп'ютерах, автомобілях тощо.

Це також створило нові можливості для розробників Android, бо тепер вони можуть писати додатки для пристроїв різних форм-факторів.

Зараз, щоб допомогти розробникам програмного забезпечення для ARM-систем не бути залежними від систем Chromebooks чи Intel x86, Google, Huawei та Linaro запустили HiKey 960. Він коштує 239 доларів та має розміри 85 x 55 мм.
альтернатива raspberry pi
Одноплатний комп'ютер HiKey 960 є потужною альтернативою Raspberry Pi і функціонує на Android. Пристрій працює на восьмиядерному чіпі Kirin 960 від Huawei, що використовується і у флагмані Mate 9.

Чорити ядра Cortex-A73 у Kirin 960 працюють з тактовою частотою 2,4 ГГц, інші чотири — з тактовою частотою 1,8 ГГц. Завдяки Mali-G71 MP8 GPU мінікомп’ютер підтримує графіку 4К. Що стосується оперативної пам’яті, вона становить 3 Гб LPDDR4.

Інші характеристики мінікомп’ютера HiKey 960 такі: 32 Гб UFS 2.1 флеш-пам’яті, слот для карти пам’яті microSD, порт HDMU 1.2a, Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac, Bluetooth 4.1, 2xUSB 3.0 з портами Type-A, 1xUSB 3.0 з портом Type-C OTG та конектор PCIe m.2.
микрокомпьютер hikey 960 от google и huawei
Плата HiKey 960 поставляється з двома портами розширення для модуля камери — на 40 та 60 пінів. Ви також отримаєте чотири світлодіоди користувача, кнопку живлення та LED-індикатори Bluetooth та Wi-Fi.

HiKey 960 — плата розробки, що офіційно підтримується Android. Вона була запущена за підтримки Linaro, організації відкритого програмного забезпечення, що розробляє екосистему ARM. Дотримуючись цих інструкцій, можна встановити та запустити на HiKey 960 ОС Android 7.1 Nougat.

Мікрокомп’ютер HiKey 960 доступний для продажу на Amazon.

Оригінал публікації

Коментарі 0

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.