Допоміжний екзоскелет для руки на Arduino всього за 100 доларів

Новини та проекти
Використовуючи запчастини вартістю лише 100 доларів Крістіан Берс створив чудовий допоміжний екзоскелет для руки, що працює на Arduino. Механізм важеля контролюється за допомогою Arduino Uno в поєднанні з двигуном склоочисника вітрового скла.

Більше про цю екзоскелетну руку вартістю 100 доларів на відео нижче. Екзоскелет для руки досі знаходиться на стадії прототипу на даний момент. Він використовує систему кріплення, розташовану над лівою рукою.

Творці 100-доларової екзоскелетної руки розповіли більше про проект та його розвиток.
экзоскелет для руки
Ми розробляємо відносно недорогий, простий, але потужний проект екзоруки, який забезпечить простоту у використанні, що особливо важливо для літніх людей та інших людей, які потребують такої допомоги в повсякденному житті. Розвиток проекту починає фокусуватися більше на управлінні рукою, потім на самому дизайні.

Тому, можливо, нашою першочерговою метою буде зробити управління ExoArm настільки дешевим та інтуїтивно простим, наскільки це можливо. Обробка команд проводитиметься за допомогою Arduino, тому код буде досить простим для розуміння та модифікації, коли виникне потреба.

Поточний прототип включатиме двигун на лікті, але в подальших конструкціях ми також реалізуємо плечевий привід. Екзорука матиме підтримку на спині, тому вся вага буде рівномірно розподілена на тіло. Вантажопідйомність становитиме близько 10 кг або 22 фунтів.

Оригінал публікації

Коментарі 0

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.