Давайте 3d-надрукуємо Вам кросівки!

Новини та проекти
Розвиток 3d-друку змінює правила гри у взуттєвій промисловості

Ми не так далеко від дня, коли будемо носити персоналізовані кросівки, виготовлені на замовлення спеціально для наших ніг з врахуванням побажань щодо кольору, форми та оздоблення. Провідні компанії, такі як Adidas, Nike та New Balance вже на шляху до того, щоб революціонізувати свій підхід до виробництва взуття.

Сенсацією Олімпійський ігор у Ріо став Adidas, який надав по парі 3d-надрукованих кросівок усім спортсменам-переможцям Adidas.

Німецький гігант спортивного одягу не покидає загаловків завдяки їхньому еко-орієнтованому проекту 3d-друку кросівок з “океанічного пластику”. Вони використовують зібраний довкола Мальдівів пластик, щоб переробити його на нитку для 3d-друку.

Гравці Real Madrid та Bayern Munich просували обмежену колекцію взуття для футболу від Adidas, виготовлену з перероблених океанічних матеріалів.

Тепер Adidas робить крок вперед: компанія побудувала дві Speedfactories — революційні виробничі системи, які використовують 3d-друк для виробництва високоякісного спортивного взуття. Метою цього є досягнення “швидкого, прозорого та індивідуалізованого виробництва”.
3д печать кроссовок адидадас
Nike вже почали співпрацю з Prodways Group, щоб виробляти частини підошв та устілки. Вони розробляють “революційний еластомерний матеріал” для спікання лазером. New Balance працюватиме з Formlabs, щоб створити 3d-надруковані матеріали для взуття.
Reebok використовує 3d-друк, щоб повернути виробництво кросівок у США:

Ми створюватимо підошву взуття без ливарних форм, наносячи її шарами. Це буде перша в світі підошва з поверненням енергії, яка матиме характеристики кращі, ніж у звичайної гумової підошви.

Гасло таке: персоналізація! Не лише розмір, а й специфічна форма Вашої стопи та власні ідеї щодо дизайну, вигляду та відчуття взуття матимуть значення. Метою є досягнення комфорту та задоволення за рахунок персоналізації.

3d-надруковані кросівки перебувають на шляху до комерціалізації та пробираються до місцевих магазинів. Минулого року New Balance запустив 44 пари 3d-надрукованих бігових кросівок Zante Generate вартістю $400 для Бостонського марафону. На Різдво у Нью-Йорку, Лондоні та Токіо була доступна обмежена колекція кросівок 3D Runner від Adidas вартістю $333.

Китай також підхоплює цей тренд. Китайська компанія спортивного одягу Peak Sport запустила випуск 3d-надрукованих кросівок Future за $188. У компанії стверджують, що вони готові забезпечити ринок 3d-надрукованими кросівками вже цієї осені.

Мабуть, скоро можна буде бачити спортсменів у 3d-надрукованих кросівках на найближчому стадіоні.

Оригінал публікації

Коментарі 0

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.