Ця шпаківня на Arduino виявляє лісові пожежі на відстані

Новини та проекти
Існує багато проектів на Arduino, орієнтованих на внутрішню та домашню автоматизацію. А от створення рішень, призначених для використання на вулиці, є складнішим.

Такі проекти, як правило, варті Вашого часу. Один з них — детектор лісових пожеж, створений розробником програмного забезпечення Sigfox Луї Моро.

Ядром проекту є Arduino MKRFOX1200, підключений до масиву датчиків та акумулятора на 1200 мАг. Серед цих сенсорів: модуль датчика полум'я Waveform, датчик температури та вологості DHT11 та інфрачервоний приймач.

Нижче можна побачити прототип, що фіксує полум'я зі звичайної запальнички, в роботі. Коли загоряється світлодіод, виявлено вогонь.
детектор лесных пожаров на arduino
Проект підключений з використанням Sigfox для надсилання повідомлень, якщо спалахує пожежа. Все це поміщено всередину дерев'яної шпаківні. Завжди можна зробити власну, але представлена тут версія доступна на Amazon за 10 євро.

Моро пропонує вдосконалити ідею, додавши сонячні панелі, щоб детектор довше працював без підзарядки. А ми радимо використовувати кращий корпус, щоб захищати електроніку від несприятливих погодних умов.

Повний гайд для повторення цього проекту розміщений на Arduino Project Hub. А на відео нижче таймлапс процесу пайки та збірки демо-зразка.


Оригінал публікації

Коментарі 0

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.