Цей велотренажер на Arduino вимикає Netflix, якщо Ви не крутите педалі достатньо швидко

Новини та проекти
Багато велотренажерів, які можна знайти у тренажерному залі, мають невеликі екрани для перегляду контенту під час тренування. Ви можете відтворити такий велотренажер вдома за допомогою Arduino та Netflix.

Цей проект студента, що вивчає електронну інженерію, Ронана Бірна використовує Arduino Nano, підключений до стандартного велотренажера, який після деяких маніпуляцій зможе зчитувати швидкість того, хто крутить педалі.

Ця установка підключається до ноутбука через USB, після чого запускається спеціально написана в Python програма. При запуску програма відкриває Netflix, де потім Ви можете увійти в систему і налаштувати деталі тренування, такі як його тривалість і мінімальна швидкість, якої потрібно дотримуватися, щоб відтворення не припинялося.

Як тільки відтворення запущено, воно залишатиметься активним, поки Ви рухаєтеся достатньо швидко. Нижче показано проект в дії при відтворенні “Людини-мурахи”.До моменту, коли проект запрацював, виникали певні проблеми. Спочатку Бірн хотів використовувати Raspberry Pi, а не Arduino, але виникли проблеми у роботі з браузером, який би приймав його код.

Зараз проект використовує Firefox, а не Chromium, як передбачувалося раніше.

Є кілька доповнень, запропонованих для коду, серед них: збереження деталей тренувань, звукові ефекти для підходів і, мабуть, найважливіше — запобігання відновлення користувачем відтворення Netflix в ручному режимі.

Щоб отримати більше деталей про процес збирання та дізнатися, як повторити проект, завітайте в особистий блог Бірна та на сторінку Instructables.

Оригінал публікації

Коментарі 0

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.