Ці сяючі світлодіодні вії працюють на контролері Arduino

Новини та проекти
F.Lashes доступні в рожевому, жовтому, блакитному, червоному, синьому, білому і зеленому кольорах

Хочете, щоб Ваші вії сяяли? Можна просто наносити блиск. Або ж придбати ці світлодіодні вії, що переливаються. Вони доступні для продажу у рожевому, жовтому, блакитному, червоному, синьому, білому і зеленому кольорах.

Продукт відомий як F.Lashes, розробив дизайнер Arduino Т’єн Фам. F.Lashes — це легкі інтерактивні штучні світлодіодні вії з різними режимами, які можуть змінюватися при натисканні кнопки. Є такі режими: переливання, танець, сяяння.Вії працюють на годинниковій батарейці 3,3 В, заряду якої вистачає приблизно на чотири години безперервно роботи. Як стверджує Фам, вони майже не випромінюють тепла і не піддаються впливу поту.

F.Lashes можна наносити за допомогою звичайного клею. Тонкими, практично невидимими провідками кожна вія підключається до виготовленої на замовлення друкованої плати та годинникової батарейки 3,3 В (що працює близько чотирьох годин), які прикріплені до задньої частини голови за допомогою шпильки для волосся.

Крім того, до складу пристрою входить контролер Arduino, приєднаний до задньої частини голови користувача. Ми не впевнені, чи функціонування пристрою є довершеним. Але Фам ймовірно планує незабаром виставити винахід на Kickstarter.

Оригінал публікації

Коментарі 0

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.