Ці розумні двері для домашніх улюбленців на Raspberry Pi не впустять сусідського кота

Новини та проекти
До Вашої уваги маленький акуратний проект на Raspberry Pi: двері для домашніх улюбленців, які використовують розпізнавання обличчя, щоб слідкувати за тим, яких тварин впускати у Ваш будинок.

Прив’язана до звичайної кішки або собаки, ця система використовує датчики руху, щоб розпізнавати наближення тварини. Після цього вмикається веб-камера, яка використовує розпізнавання обличчя OpenCV, щоб визначити, яка тварина перед нею. Якщо тварина є базі даних, сервоприводи відкривають заслонку, уможливлюючи вхід.
умная дверь для котов
Якщо ж перед дверима небажаний гість, як-от єнот, заслонка залишається закритою.
умная дверь на raspberry pi
Зсередини будинку датчики просто спрацьовують, і заслонка відкривається автоматично.

Це справді чудовий проект з великою кількістю застосувань. Пристрій має велику гнучкість. Можна дозволяти входити лише котам, а собакам ні. Також можна налаштувати можливість входу для обох видів тварин, якщо є така потреба.

Якщо Ваші двері для домашніх улюбленців великі настільки, що крізь них може пролізти великий пес, використання цієї автоматизованої системи також стане хорошим заходом безпеки. Такий спосіб входу у будинок буде недоступним для злочинців.
автоматическая дверь для домашних питомцев
Все необхідне, щоб повторити цей проект, за посиланням. Пристрій був побудований на основі Windows IoT Core, щоб показати його можливості. Також зазначається, що використану Raspberry Pi можна замінити на MinnowBoard.

Як не дивно, це не перший втілений проект з використанням розпізнавання “облич” тварин. Раніше було представлено SnappCat — пристрій на Raspberry Pi, що надсилає фотографії кота його власнику, поки той на роботі.

Оригінал публікації

Коментарі 0

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.