Arduino Create тепер доступна для систем Chrome

Новини та проекти
Ентузіасти Arduino, які терпляче чекали на те, що Arduino Create буде підтримуватися на системах під керуванням ОС Chrome від Google, будуть раді дізнатися, що відтепер середовище доступне і повністю підтримує пристрої Chrome.

Arduino Create доступна для місячної підписки всього за 0,99 доларів з альтернативним ціноутворенням для навчальних закладів. На даний момент Arduino Create підтримує такі плати розробки: Uno, 101, Mega, Esplora, Nano (ATmega328), Micro, Zero, MKR1000, MKR Zero, MKR Fox 1200, Pro та Pro Mini (ATmega328).
Arduino Create доступен для chrome
Arduino Create тепер доступна для кожного на пристроях ОС Chrome через місячну підписку вартістю 0,99 доларів. Обліковий запис Arduino та Google ID — все, що Вам потрібно, щоб почати використовувати його. Просто дотримуйтесь інструкції з початку роботи на Вашому пристрої з ОС Chrome. Ми активно працюємо над спеціальним ліцензуванням та ціноутворенням для шкіл, тому слідкуйте за оновленнями.

Розроблений з думкою про навчальні аудиторії додаток Arduino Chrome дозволяє Вам навчатися та творити з електронікою та програмуванням Arduino у спільному середовищі, яке постійно оновлюється.

Середовище для ОС Chrome дозволяє Вам кодувати онлайн, зберігати скетчі у хмарі та завантажувати їх на будь-яку Arduino, підключену до Вашого пристрою на ОС Chrome, без потреби встановлювати щось локально. Всі внесені бібліотеки автоматично включені. Ми активно працюємо з командою Chromium, щоб відновити підтримку Arduino Leonardo у майбутньому випуску ОС Chrome.

Для детальнішої інформації про новинку Chrome Arduino Create перейдіть на офіційний сайт Arduino.

Оригінал публікації

Коментарі 0

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.