3d-друк у космосі: Optomec підписав контракт з NASA на розробку адаптивної системи лазерного спікання

Новини та проекти
Optomec просуває 3d-надруковану електроніку, останнім часом вони дуже зайняті і працюють продуктивно, виконуючи цю місію. Кілька тижнів тому компанія отримала нагороду за розробку 3d-надрукованої гнучкої гібридної електроніки. А зараз Optomec оголосили, що їм було надано контракт з NASA на розробку адаптивної системи лазерного спікання (ALSS).

Разом з університетом Хардінг в Арканзасі Optomec працюватиме над покращенням їхньої технології лазерного спікання, щоб розробити повністю автоматизовану систему вулканізації для 3d-надрукованої електроніки. Команда шукає шляхи розширення використання електроніки для більшого діапазону застосування продукції. Це дозволить друкувати електронні схеми на ширшому спектрі термочутливих субстратів.

Команда працюватиме над розробкою ALSS з автоматизованим регулюванням потужності лазера та обробкою часу на місці. Чому? Для космосу, звичайно. За даними Optomec реалізація проекту призведе до використання 3d-надрукованої електроніки як в освоєнні космосу, так і в комерційних призначеннях.
3д печать контракт nasa и optomec
Якщо Ви цікавилися останнім часом новинами 3d-друку та космосу, то, мабуть, знаєте про зусилля NASA (та інших організацій) зробити виробництво в космосі реальністю завдяки 3d-друку. Космонавти на Міжнародній космічній станції вже використовують 3d-надруковані інструменти, медичні припаси та інші необхідні речі. Але якщо ми збираємося бути справді самодостатніми в космосі, то слід бути спроможними 3d-друкувати все — і робити це настільки автоматизовано, наскільки це можливо.

Це включає електроніку, а також їжу, житло, тканини тощо. Якщо спільний проект Optomec та Університету Хардінг виявиться успішним, це буде великим кроком на шляху просування можливостей NASA щодо космічного виробництва для довготривалих космічних польотів з мінімальною необхідністю людського втручання. Астронавти зможуть 3d-друкувати конформну електроніку та датчики на гнучких субстратах різної геометричної складності та вулканізовувати їх за допомогою технології Aerosol Jet від Optomec у більш автоматизованому процесі

Після успішного проектування, випробувань та впровадження ALSS, наука та технологія лазерного спікання будуть краще зрозумілими у керованих адаптивних операціях. ALSS може бути ключовим вирішенням космічних викликів NASA, виробничих можливостей “на вимогу” для підтримки унікальних завдань тривалих польотів людини в космос, які потребуватимуть автоматизованої адаптивної системи контролю якості в режимі реального часу для об’єднаного виробничого процесу,
зазначає Майк Ренн, технічний директор Optomec.

Програма інноваційних досліджень малого бізнесу (SBIR) від NASA призначає фінансування на дослідження та розробку нових технологій, які відповідають потребам NASA та мають великий потенціал для комерціалізації. Більше дізнатись про програму можна за посиланням.

Університет Хардінг з радістю допомагає створити надійну, інтуїтивно зрозумілу систему адаптивного лазерного спікання (ALSS) корпорації OPTOMEC, винахіднику та міжнародному лідеру у 3d-друку аерозольних реактивнивних літаків (Aerosol Jet),
запевняє Едмонд Вілсон, доктор філософії, професор хімії в Університеті Хардінг.

Успішний розвиток лазерного сушіння і спікання 3d-надрукованої електроніки суттєво скоротить час виробництва 3d-надрукованих електронних пристроїв та значно зменшить необхідність людського втручання. Ми з нетерпінням чекаємо на те, щоб стати наставниками студентів-дослідників та допомогти їм розпочати кар’єру, вирішуючи передові технологічні проблеми. Крім того, ми знаємо, що NASA зацікавлені в автоматизованому 3d-друку електроніки для довготривалих космічних місій та сподіваються співпрацювати з OPTOMEC для досягнення цієї мети.

Оригінал публікації

Коментарі 0

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.