3d-друк овочів може допомогти дітям харчуватися здоровіше

Новини та проекти
Дослідження показує, що овочі у веселих формах заохочуватимуть дітей робити кращий вибір їжі

Хочете, щоб діти їли овочі? Згідно з новим дослідженням хитрість полягає в тому, щоб 3d-друкувати овочі у привабливіших формах.

Independent повідомляє, що вчені, чиє дослідження було опубліковано у Journal of Food Engineering, експериментували з 3d-друком фруктів та овочів у формі морських істот, щоб привабити дітей їсти здорові закуски.

Дослідники надрукували один такий снек, суміш банана, білої квасолі, грибів та молока, у формі восьминога.

Ця закуска була заснована на інгредієнтах, які є джерелами заліза, кальцію і вітаміну D. Деякі з них не користуються популярністю серед дітей, але форма восьминога все змінює,

розповідає провідна дослідниця, доктор Карла Северіні з Університету Фоджі.
3д печать овощей для улучшения питания детей
Команда також сподівається друкувати рибу та цвітну капусту, адже, як вони стверджують, багато дітей відмовляється від цих продуктів під час обіду. Оптимістично налаштовані дослідники також хочуть друкувати закуски на основі комах, що є багатим на білок джерелом їжі, яке повільно переймається західною дієтою.

Северіні каже, що врешті мета — масово виробляти і подавати у школах 3d-надруковані снеки на кшталт тих, що перевіряла її команда. Багато-хто переконаний, що це стане передовим заходом у боротьбі з епідемією ожиріння як у Великобританії, так і в США.

Надя Ель Хадері, генеральний директор YFood, організації, яка підтримує технологічні інновації в харчовій промисловості, вважає, що 3d-друк овочів для дітей має потенціал, особливо якщо мова йде про майбутнє, в якому 3d-принтери будуть широко доступні для сімей, які хочуть створити свою власну їжу.

Занадто довго британські діти мали проблеми з їжею, і симптомом цього стала криза ожиріння. Друк їжі є потужною можливістю, що дозволяє експериментувати з ароматами, формою та текстурою.


Незважаючи на надії Северіні та її колег, діти ще не контролюють утворення форм з овочів. І це не стане можливим, поки школи не матимуть ресурсів, щоб 3d-друкувати власну їжу. Зараз прискіпливі до їжі люди просто змушені вживати горох і моркву у природній формі, у якій вони прибули з продуктового магазину. Але ніхто не каже, що Ви не можете перетворити звичайні овочі у витвори мистецтва.

Оригінал публікації

Коментарі 0

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.