Serial

Документація

Serial


Послідовне з’єднання на пінах TX/RX використовує логічні рівні TTL (5 В або 3,3 В залежно від плати). Не підключайте ці піни безпосередньо до послідовного порту RS232, вони оперують напругою ± 12 В та можуть пошкодити Вашу плату Arduino.

Serial використовується для комунікації між платою Arduino та комп’ютером чи іншими пристроями. Всі плати Arduino мають щонайменше один послідовний порт (також відомий як UART чи USART): Serial. Він сполучається по цифрових пінах 0 (RX) та 1 (TX) так само, як з комп’ютером через USB. Отже, якщо Ви використовуєте ці функції, то не можете використовувати піни 0 та 1 для цифрового вводу та виводу.

Ви можете використовувати вбудований у середовище Arduino серійний монітор, щоб спілкуватися з платою Arduino. Натисніть на кнопку серійного монітора у панелі інструментів та виберіть таку саму швидкість передачі даних, яка використовується у виклику до begin().

Arduino Mega має три додаткові послідовні порти: Serial1 на пінах 19 (RX) та 18 (TX), Serial2 та пінах 17 (RX) та 16 (TX), Serial3 на пінах 15 (RX) та 14 (TX). Щоб використовувати ці піни для взаємодії з Вашим персональним комп’ютером, Вам знадобиться USB-serial адаптер, так як вони не підключені до USB-serial адаптера плати Mega. Щоб використовувати їх для взаємодії з зовнішнім TTL-серійними пристроями, підключіть пін TX до піна RX Вашого пристрою, пін RX до піна TX Вашого пристрою, а землю плати Mega до землі Вашого пристрою.

Arduino Due має три додаткові TTL-серійні порти 3,3 В: Serial1 на пінах 19 (RX) та 18 (TX); Serial2 на пінах 17 (RX) та 16 (TX), Serial3 на пінах 15 (RX) та 14 (TX). Піни 0 та 1 також підключаються до відповідних пінів на послідовному чіпі ATmega16U2 USB-TTL, який підключено до налагоджувального USB-порту. Додатково є місцевий послідовний USB-порт на чіпі SAM3X, SerialUSB'.

Плата Arduino Leonardo використовує Serial1, щоб взаємодіяти через послідовний TTL (5В) на пінах 0 (RX) та 1 (TX). Serial є запасним для зв’язку USB CDC.

Функції

Приклади

Повернутись до головної

Коментарі 0

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.