Татуювання на руці для управління смартфоном

Новини та проекти
Керувати смартфоном можна за допомогою тимчасових татуювань

Тимчасові тату дозволяють керувати смартфоном

Електронні інферфейси пішли далі від безпосередньої взаємодії з приладами до клавіатур, сенсорних екранів, середовищ віртуальної реальності та, мабуть, незабаром тимчасових татуювань. Під керівництвом Мартіна Вайгеля дослідники з Університету Саарленд в Саарбрюкені у Німеччині придумали спосіб перетворити дефекти шкіри та зморшки у сенсорні елементи управління пристроями на кшталт смартфонів і комп'ютерів.

“Маркери шкіри” можуть бути перенесені на шкіру за допомогою води та триматися кілька днів, поки не зітруться. Як видно на відео нижче, ці електронні татуювання можуть приймати форму кнопок, повзунків і візуальних дисплеїв. Вони здатні відчувати згинання суглоба. Коли рука стиснута в кулак, суглоби кисті працюють як кнопки, коли випрямлена – як повзунки.

Електролюмінісцентні – ще один вид “маркерів шкіри”. Зображення друкується на руці та може світитися при телефонному дзвінку та інших важливих сповіщеннях.

Ардуіно Нано проекти для мейкерів

Ці татуювання підключенні мікроконтролера Arduino Nano та ємнісного сенсорного шилда Adafruit MPR121. Пристрої прикріплені до зап’ястя та з’єднані за допомогою провідків і мідної стрічки. Якщо цю систему вдасться зменшити у майбутньому, відкриється багато цікавих можливостей.

Читайте про електронні тату більше у журналі New Scientist та у статті команди винахідників.


Оригінал публікації

Коментарі 0

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.