Розумні навушники керують телефоном за допомогою міміки

Новини та проекти
Розумні навушники дозволять керувати вашим телефоном за допомогою міміки

Розумні навушники дозволять керувати вашим телефоном за допомогою міміки

Після тривалих експериментів дослідники з Інституту комп’ютерної графіки Фраунгофера в Ростоку та Кельнського університету в Німеччині розробили електронно доповнений навушник, який зможе читати міміку і застосовувати її в управлінні вашим смартфоном. Наприклад, навушник дозволяє відповідати на дзвінок підморгуванням чи запускати додатки поворотом голови.

Прототип пристрою EarFieldSensing (або EarFS) складається з власне навушника, опорного електрода, прикріпленого у мочці вуха користувача, та Arduino з чотирма шилдами-сенсорами, розміщеними у чохлі.

Arduino сенсор руху

Зараз система може розпізнавати п'ять виразів: підморгування, посмішка, відкривання рота, видавання звуку “тсс” і повертання голови. Точність розпізнавання перевищує 85% при ходьбі та є навіть вищою при сидінні.

Керування телефоном без рук – найочевидніший спосіб використання пристрою, але він потенційно може бути використаний і для прихованої сигналізації. Це була мила усмішка чи ви вирішили подзвонити? Розумні навушники також стануть у нагоді водіям та людям з обмеженими можливостями.

Читайте більше про EarFS у статті винахідників та в журналі New Scientist.


Фото: Denys J.C. Matthies / Daily Mail
Оригінал публікації

Коментарі 0

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.